Халфът на БарселонаДани Олмо ще отсъства от игра приблизително три

...
Халфът на БарселонаДани Олмо ще отсъства от игра приблизително три
Коментари Харесай

Дани Олмо ще е извън терените около три седмици

Халфът на БарселонаДани Олмо ще отсъства от игра почти три седмици заради извадено рамо, оповестиха публично от каталунския клуб.

Олмо получи травмата по време на мача от 19-ия кръг на Ла Лига против Атлетико Мадрид, извоюван с 3:1. Той беше сменен наложително в 66-ата минута. Испанецът нарани рамото си тъкмо сега, в който означи победния гол във вратата на „ дюшекчиите “. След удара той се приземи неприятно и не съумя да продължи присъединяване си в срещата.
 Барселона наказа и Атлетико Мадрид и остава водач Барселона наказа и Атлетико Мадрид и остава водач
Почти несъмнено Олмо ще пропусне дуела от шампионата против Бетис, както и конфликта с немския Айнтрахт (Франкфурт) в Шампионската лига.

През сегашния сезон испанският национал е изиграл 17 мача за Барса във всички шампионати, в които е отбелязал четири гола и е направил две асистенции.
Източник: sportal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР