Халф-бекът на РомаУесли се е прибрал от лагера на Бразилия

...
Халф-бекът на РомаУесли се е прибрал от лагера на Бразилия
Коментари Харесай

Рома загуби бразилски национал за около месец

Халф-бекът на РомаУесли се е прибрал от лагера на Бразилия с мускулно-сухожилно скъсване в дясното си бедро, оповестяват италианските медии.
 Бразилец от Рома се контузи Бразилец от Рома се контузи
Фланговият футболист беше наложително сменен през второто полувреме при загубата на “Селесао ” с 1:2 от Франция. Поради тази причина той беше освободен от Карло Анчелоти за контролата с Хърватия, с цел да се прибере незабавно в Рим за медицински прегледи. След тях терзанията на “вълците ” са се удостоверили, като се чака Уесли да бъде отвън игра за към месец. Така той ще пропусне освен неделното посещение на Интер, само че също по този начин най-малко още три дуела, които са против Пиза, Аталанта и Болоня.

22-годишният състезател е измежду главните фигури в състава на Джан Пиеро Гасперини, като в дебютната си акция в Рома до момента е записал общо 35 мача с 4 гола и 2 асистенции.
Източник: sportal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР