Хъл Сити е първият финалист в плейофите за влизане във

...
Хъл Сити е първият финалист в плейофите за влизане във
Коментари Харесай

Хъл Сити победи Милуол и ще играе във финалния плейоф за място във Висшата лига

Хъл Сити е първият финалист в плейофите за влизане във Висшата лига
„ Тигрите “ надиграха в 1/2-финалния реванш Милуол с 2:0 като посетител. Първият мач сред двата отбора приключи 0:0.

В 64-ата минута Хъл откри резултата посредством Белуми, а в 79-ата минута Джо Гелхард удвои преднината.

В другата полуфинална двойка играят Саутхямптън и Мидълзбро. Първата среща сред тях завърши 0:0. 

Финалът на " Уембли " е на 23-ти май (събота), а реваншът сред Саутхамптън и Мидълзбро следва довечера на 12-ти май (вторник).
Източник: novsport.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР