Гьозтепе записа още една победа и продължава да е приятната

...
Гьозтепе записа още една победа и продължава да е приятната
Коментари Харесай

Станимир Стоилов изнесе нова лекция в турския шампионат

Гьозтепе записа още една победа и продължава да е приятната изненада в турския хайлайф. Този път воденият от Станимир Стоилов отбор наказа Касъмпаша с 2:0 като посетител в дуел от 12-тия кръг и преди изиграването на останалите мачове е в топ 4.

Футболистите на Мъри изиграха отличен тактически дуел, в който предоставиха самодейността на противника, като в това време действаха основно на контраофанзива и разчитаха на статичните положения.

Точно по този начин паднаха и головете, които дойдах един след различен в началните минути на второто полувреме. И двата бяха осъществени от бразилския нападател Жуан. В 52-рата той осъществя след дълго мятане на тъч, а единствено три минути по-късно удвои след контраакция.

Към всичко това Гьозтепе прибави и безгрешна игра в защита, поради което не позволи даже едно попадение във втори следващ мач. Преди седмица съставът от Измир се наложи с 1:0 над Генчлербирлиги, като отново прецизен беше Жуан.

Този сезон Гьозтепе има три победи като посетител в шампионата, като и трите са на нула.
Източник: sportal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР