Guelph Storm успя да победи Kitchener Rangers с резултат 5-2

...

Guelph Storm победи Kitchener Rangers за 2-ри пореден път

Guelph Storm съумя да победи Kitchener Rangers с резултат 5-2 във вторник вечерта, когато противниците се срещнаха за финален път през постоянния сезон.

Сторм, които се стремят да си обезпечат пето място в Западната конференция на OHL, означиха рано и постоянно, като Вилмер Алриксон и Уил Макфадън изведоха гостите с 2-0 след първите 20 минути.

Нещата не се промени за Рейнджърс след почивката, когато Куин Бочесне и Брейдън Боуман удвоиха преимуществото на Гуелф през първите пет минути на втория интервал.

Имейлът, от който се нуждаете за най-важните вести за деня от Канада и целия свят. Имейлът, от който се нуждаете за водещите вести за деня от Канада и целия свят.

Няколко минути по-късно Хънтър Брзустевич най-сетне отговори за Китчънър, само че Джейк Карабела от Сторм означи своя 23-ти за сезона на 16-ата минута.