Груповите домашни работници в Saskatoon LutherCare предупреждават за действие
Груповите домашни служащи в LutherCare Communities Group Homes споделиха, че ще наложат работни дейности в 18:00 часа. Сряда, в случай че техният шеф не се занимава със заплатите, проблемите с графици и федералните празници.
Работниците в LutherCare са без групов трудов контракт от април 2022 година
SEIU-West се бори за по-високи заплати, въвеждане на Национален ден за истина и помиряване и два следващи почивни дни за отмора след края на седмицата — уикенд.
Барбара Кейп, президент на SEIU-West сподели гласуването на стачката от членовете беше преобладаващо в изгода.
„ Работодателят наподобява двузначен към потребността на нашите членове от почитание, правдивост и заплата за живот “, сподели Кейп. „ Нека бъдем ясни, всеки заслужава уикенд, даже и да не са обичайните събота и неделя. “
Извънредни нови...Прочетете целия текст »




