Гришо Димитров излезе в 1/2-финален мач от турнира в Бризбейн.

...

Трилър с Гришо на Централния корт - битката e жестока! Всичко се решава до минути

Гришо Димитров излезе в 1/2-финален мач от шампионата в Бризбейн. На Централния корт Григор спори с представителя на домакините Ник Кирьос. Сблъсъкът стартира в 08:20 часа родно време и се предава по Евроспорт 1.

Досега през надпреварата, защитаващият купата си от предходното издание на конкуренцията - Димитров, надделя с по 2:1 сета трагично Джон Милман и Кайл Едмънд.

Григор в тандем с Райън Харисън доближи и до полуфиналите на шампионата на двойки. По-късно през днешния ден Гришо и Райън би трябвало да спорят с поставените под номер 1 в схемата Континен/Пиърс. Любопитен факт е, че Харисън се класира за финала на сингъл в Бризбейн.

Срещата сред Гришо и Кирьос може да гледате  ТУК!

ЛИНК 2!

ЛИНК 3!

Мачът започва с оспорван сервис-гейм на Григор. Родният любим обаче не разреши пробив и поведе с 1:0 гейма. Последва подаване на нула за Ник - резултат 1:1.

Доминацията на сервиращите продължи до 3:2, когато Гришо проби за 4:2. Българинът затвърди задатъка си - 5:2. Супер серия за Димитров. Преднината на Григор се резервира и нашият затвори сета при резултат 6:3.

Вторият сет обаче протече под диктовката на Кирьос. Ник реализира 2 пробива и завоюва частта с 6:1. Pik.bg

Всяка минута очаквай сензационна вест в PETEL.BG!

Изпращайте вашите фотоси на [email protected] 24 часа в денонощието!

Публикувай непосредствено самичък без цензура във "Фейсбук " групата ТИ, РЕПОРТЕРЪТ! Снимай и пускай всичко забавно!

Източник: petel.bg