Григор Димитров загуби още на старта на турнира от сериите

...
Григор Димитров загуби още на старта на турнира от сериите
Коментари Харесай

Григор Димитров отпадна на старта в Монте Карло, излиза от топ 100 за първи път от 2012 г.

Григор Димитров загуби още на старта на шампионата от сериите Мастърс 1000 в Монте Карло, откакто отстъпи на Томас Мартин Ечевери с 4:6, 6:2, 3:6.

Поражението още в първия кръг ще докара до загуба на точки и сериозен спад в ранглистата за първата ракета на България, която ще изпадне от топ 100 за първи път от 2012 година.

В първия сет Димитров позволи голям брой непредизвикани неточности, от което се възползва аржентинецът и поведе в резултата. Българинът реагира мощно във втората част, осъществя два пробива и изравни след безапелационно 6:2.

Решителният трети сет бе равносилен доникъде, когато Ечевери стигна до основен пробив. Димитров сподели темперамент, като избави първия мачбол, само че при втората опция аржентинецът затвори дуела.
Източник: moreto.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР