В стил Джеймс Бонд: Григор събра погледите в Монте Kарло с Ейза и Lamborghini
Григор Димитров постоянно е държал на своя жанр и още веднъж не разочарова своите почитатели при последната си обществена поява в Монте Карло. Най-добрият български тенисист притегли вниманието по улиците в Монте Карло, появявайки се пред входа на ресторант " Cipriani " дружно със своята обичана Ейса Гонзалес. Звездната двойка дойде по " холивудски ", придвижвайки се с към този момент добре познати ни суперавтомобил на Григор - Lamborghini Aventador SVJ.
Въпросното возило е извънредно рядко и към този момент този модел не се създава, като подвига 100 километра за по-малко от 3 секунди, а Димитров сподели тази кола още преди 2 години на празненството на играчите в Монако, когато беше сниман по какъв начин напуща купона дружно със своята близка другарка - Ализе Лим.
Въпреки желанието за усамотение, някогашният №3 в света показва за следващ път прелестно отношение към своите почитатели и при напускането на ресторанта се спря за редица фотоси и подписи, след което двамата с Ейза потеглиха към дома, до момента в който тълпата продължаваше да ги снима от самото начало.
Вижте тази обява в Instagram.
Въпросното возило е извънредно рядко и към този момент този модел не се създава, като подвига 100 километра за по-малко от 3 секунди, а Димитров сподели тази кола още преди 2 години на празненството на играчите в Монако, когато беше сниман по какъв начин напуща купона дружно със своята близка другарка - Ализе Лим.
Въпреки желанието за усамотение, някогашният №3 в света показва за следващ път прелестно отношение към своите почитатели и при напускането на ресторанта се спря за редица фотоси и подписи, след което двамата с Ейза потеглиха към дома, до момента в който тълпата продължаваше да ги снима от самото начало.
Вижте тази обява в Instagram.
Източник: tennis.bg
КОМЕНТАРИ




