Григор Димитров вече е в Бордо и проведе първа тренировка

...
Григор Димитров вече е в Бордо и проведе първа тренировка
Коментари Харесай

Григор Димитров вече тренира в Бордо


Григор Димитров към този момент е в Бордо и организира първа подготовка на кортовете нa тенис клуб „ Villa Primrose “.

Именно там през идната седмица някогашният №3 в света ще вземе присъединяване на мощния шампионат от категория Чалънджър 175.

Това ще бъде второ следващо присъединяване за него на това равнище, откакто в края на април загуби от Пол Мартин Тифон в първи кръг в Екс ан Прованс.

Григор не взе участие в квалификациите на Мастърса в Рим и в този момент ще опита да се върне към успехите. В тренировката си той бе дружно със своя татко Димитър Господинов.

Първият мач на Димитров в Бордо ще бъде във вторник или сряда. Той ще бъде измежду непоставените, а в листата с участници има играчи от топ 50 като Томас Ечевери, Талон Грикспор, Теренс Атман и Итън Куин.
Източник: tenniskafe.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР