Григор Димитров започва срещу квалификант в Бордо
Григор Димитров ще се изправи против квалификант в първи кръг на шампионата в Бордо. Това отреди жребият за Challenger 175 конкуренцията, която ще се организира от 12 до 17 май.
В момента Димитров се намира в много неприятен интервал, като е в серия от пет следващи загуби. Последният му триумф бе в първи кръг в Индиън Уелс, където отстрани Теренс Атман след 6-4, 5-7, 6-4. Миналата седмица обаче трикратният полуфиналист от Големия шлем записа разочароващо проваляне, отстъпвайки на международния №312 Пол Мартин Тифон в първи кръг на Challenger 175 шампионата в Екс ан Прованс.
Ако преодолее първата фаза в Бордо, на осминафинала Димитров ще се изправи против оглавяващия схемата Артур Риндеркнеш. Другите играчи в четвъртината на първата ни ракета са Люка Ван Аш, Хуан Мануел Серундоло, Роман Буручага и тенисист от пресявките.
Пълния чоп можете да видите ТУК:




