Уимбълдън: Ясно е кога Григор Димитров ще изиграе първия си мач на свещената трева
Григор Димитров ще излезе на корта за първия си мач от Уимбълдън във вторник. Това стана ясно незабавно след жребия, защото традицията на Уимбълдън повелява шампионатът да бъде открит с дуела на миналогодишния първенец Яник Синер, който ще излезе на централния корт в понеделник от 15:00 часа българско време.
При дамите пък тази чест по същото време във вторник ще има Ига Швьонтек, което значи, че в откриващия ден на конкуренцията ще бъдат изиграни мачовете от горната половина при мъжете и дамите.
Най-добрият ни тенисист попадна в долната част на схемата, тъй че занапред следва да разберем по кое време тъкмо във вторник ще се изправи против австралийския квалификант Дейн Суини, а самата среща ще може да наблюдавате в действително време посредством линковете на нашия уебсайт.
При дамите пък тази чест по същото време във вторник ще има Ига Швьонтек, което значи, че в откриващия ден на конкуренцията ще бъдат изиграни мачовете от горната половина при мъжете и дамите.
Най-добрият ни тенисист попадна в долната част на схемата, тъй че занапред следва да разберем по кое време тъкмо във вторник ще се изправи против австралийския квалификант Дейн Суини, а самата среща ще може да наблюдавате в действително време посредством линковете на нашия уебсайт.
Източник: tennis.bg
КОМЕНТАРИ




