Григор Димитров празнува рождения си ден в Париж
Григор Димитров посрещна 35-ия си рожден ден в Париж.
Най-добрият български тенисист почерпи с торта, а край него бяха родителите му Мария и Димитър и хора от екипа като експерта по физическа подготовка Себастиан Дюран, написа „ 24 часа “.
Специални поздрави Димитров получи и от приятелката си Ейса Гонсалес, която е във френската столица, с цел да го поддържа в квалификациите за „ Ролан Гарос “.
Най-добрият български тенисист почерпи с торта, а край него бяха родителите му Мария и Димитър и хора от екипа като експерта по физическа подготовка Себастиан Дюран, написа „ 24 часа “.
Специални поздрави Димитров получи и от приятелката си Ейса Гонсалес, която е във френската столица, с цел да го поддържа в квалификациите за „ Ролан Гарос “.
Източник: skandal.bg
КОМЕНТАРИ




