Григор Димитров посрещна 35-ия си рожден ден в Париж. Най-добрият български

...
Григор Димитров посрещна 35-ия си рожден ден в Париж.
Най-добрият български
Коментари Харесай

Григор Димитров празнува рождения си ден в Париж

Григор Димитров посрещна 35-ия си рожден ден в Париж.

Най-добрият български тенисист почерпи с торта, а край него бяха родителите му Мария и Димитър и хора от екипа като експерта по физическа подготовка Себастиан Дюран, написа „ 24 часа “.

Специални поздрави Димитров получи и от приятелката си Ейса Гонсалес, която е във френската столица, с цел да го поддържа в квалификациите за „ Ролан Гарос “.

Източник: skandal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР