Григор Димитров победи Марк Полмънс с 2:0 сета, 6:1, 7:6(3),

...
Григор Димитров победи Марк Полмънс с 2:0 сета, 6:1, 7:6(3),
Коментари Харесай

Димитров: Почвам да надграждам

Григор Димитров победи Марк Полмънс с 2:0 сета, 6:1, 7:6(3), в първия си мач на шампионата в Майорка.

След триумфа българинът на скри насладата си, като показа, че стартира да надгражда.

" Беше мъчно време, само че съм доста благополучен. В момента стартирам да надграждам, стартирам да подвигам упованията си.

Първият сет беше увещание, че към момента съм много добър. Това е добра стъпка за мен. Не желая да обмислям доста какво ще се случва в идващите кръгове.

Ще виждам да изиграя колкото се може повече мачове ", съобщи Григор.

" Колкото по-топло, толкоз по-добре за мен. Имам и опит. Благодаря на публиката, че следи в тази жега. Наслаждавам се да играя по това време на деня. Нямам толкоз искания, просто се любувам ден за ден, имам още работа за извършване ", добави българинът.
Източник: lupa.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР