Гришо изпадна на старта на тенис турнира във Франция
Григор Димитров отпадна на старта на тенис шампионата в Екс-ан-Прованс, Франция, част от Чалънджър сериите. Българинът загуби от испанеца Пол Мартин Тифон, който е 312-и в международната класация, с 3:6 и 4:6 след към час и 10 минути игра.
Димитров взе участие в шампионата с " уайлд кард ". За него това беше първо присъединяване в шампионат от Чалънджър сериите от 14 години насам. Димитров остава с общо четири трофеи от Чалънджър веригата.
Димитров взе участие в шампионата с " уайлд кард ". За него това беше първо присъединяване в шампионат от Чалънджър сериите от 14 години насам. Димитров остава с общо четири трофеи от Чалънджър веригата.
Източник: glasnews.bg
КОМЕНТАРИ




