Григор Димитров най-накрая сложи край не серията си от 7

...
Григор Димитров най-накрая сложи край не серията си от 7
Коментари Харесай

Дъблин: Ясен е началният час на срещата между Григор Димитров и сензацията Конър Ганън

Григор Димитров най-сетне постави край не серията си от 7 следващи загуби на Чаланджъра в Дъблин. Родната ни звезда сподели истински тенис мастърклас против Крис Родеш, който е прочут в Чаланджър Тура като един от най-добре сервиращите играчи с крайното 6:3 6:4.

Утре той има привидно доста още по-лесна задача, защото идващият противник на Григор ще е играещият д уайлдкард представител на домакините Конър Ганън (световен номер 1089). Ранкингът на ирландеца обаче по никакъв метод не би трябвало да ни заблуждава, защото той пречупи 1/4-финалиста от Уимбълдън 2011 и намиращия се с близо 900 позиции над него - Бърнард Томич.

Двубоят сред Димитров и Ганън ще е втори в програмата в Корт 1 на конкуренцията, което значи, че ще стартира не преди 14:30 часа българско време, а вие ще имате опцията да го наблюдавате в действително време в нашия уебсайт.

Court 1 (начало: 13:00)

1. Ю Сию Су - Хенри Сийръл 

2. Григор Димитров - Конър Ганън 

3. Титуан Дроге - Жероме Ким 

4. Юри Родионов - Колтън Смит 

Източник: tennis.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР