Гръцките власти са арестували общо осем души във връзка с

...
Гръцките власти са арестували общо осем души във връзка с
Коментари Харесай

Общо осем души са арестувани след стрелбата в бар на Халкидики

Гръцките управляващи са арестували общо осем души по отношение на случая в бар в Халкидики, при който няколко души бяха ранени. Не се прецизира дали последните трима задържани са български жители, оповестява БНР.

Тримата потърпевши са под полицейска защита в болничното заведение в Полигирос и следва да бъдат разпитани, откакто лекарите дадат позволение. Все още за съществена се счита версията, че един от ранените е имал недекларирано оръжие, но от нето не е стреляно. Основен обвинен за стрелбата остава охранител на заведението, който към момента се търси

Свидетели показаха него като причинител. Медиите разгласиха записи от случая и разискват разнообразни версии за спора, в това число вероятни претекстове, свързани с конкуренция в бизнеса.

В някои медийни мнения се позволява и абсурдът да е разследване от предпочитание на конкуренцията да затвори заведението, което е известно и печелившо.

Случаят провокира необятен публичен интерес, като в медиите се загатва и намесата на спасител-доброволец, който по случайност е бил на мястото и е оказал първа помощ на ранените, като действително е избавил живота им.

Припомняме, че с огнестрелно оръжие при сбиването в българско присъединяване в заведение на полуостров Халкидики в Гърция, придружено и със пукотевица . Един човек е с лека телесна щета.
 Българин беше прострелян в бар в Гърция
Българин беше прострелян в бар в Гърция

Той е в тежко положение, в болница са и още двама български граждани
Източник: news.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР