Гръцката прокуратура постанови арест за двама румънци, които са разследвани

...
Гръцката прокуратура постанови арест за двама румънци, които са разследвани
Коментари Харесай

Арест за двама румънци постанови гръцката прокуратура за сексуални действия с непълнолетна българка на остров Крит

Гръцката прокуратура постанови арест за двама румънци, които са разследвани за полови дейности с 15-годишна българка на гръцкия остров Крит, заяви Българска телеграфна агенция, цитирайки АНА-МПА.

В ареста от по-рано към този момент се намира и трети румънски жител на 44 години по същите съмнения. Той е признал за действието, като е декларирал, че то е било осъществено със единодушието на 56-годишния доведен татко на момичето, също румънец. Последният отхвърля обвиняванията.

Случаят стана прочут преди няколко дни, когато 15-годишната българка дружно с майка си отишла в болница в град Ретимно, където по-късно родила крепко дете. Сигналът до полицията е бил подаден от болничното заведение.

Източник: novini.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР