Гръцката полиция арестува 127 души днес заради нарушаване на правилата

...
Гръцката полиция арестува 127 души днес заради нарушаване на правилата
Коментари Харесай

Арест за 127 души, нарушили карантината

Гръцката полиция арестува 127 души през днешния ден поради нарушение на разпоредбите на наложената национална карантина, които влязоха в действие през уикенда, се споделя в изказване на полицията.

Нарушителите са били задържани в кафенета, таверни, козметични салони, развлекателни центрове и супермаркети, на които беше подредено да затворят за 14 дни от събота, с цел да се ограничи разпространяването на ковид.

Лицата, нарушаващи карантината са застрашени от санкции в размер до 5000 евро и затвор до две години.

Жертвите на ковид в Гърция към този момент са 4Гърция е записала 331 доказани случая на хора, инфектирани с COVID-19, а четирима пациенти са умряли. Десет души са се възстановили и са изписани от лечебни заведения. По-голямата част от инфектираните имат леки признаци.

Понастоящем има съвсем 180 000 доказани случая на COVID-19 по целия свят и над 7000 документирани смъртни случаи, съгласно данни, събрани от Университета Джон Хопкинс.

Novini.bg ви дава опция да следите настоящите данни за смъртоносния китайски ковид в действително време:

Източник: novini.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР