Грандиозният успех на Григор Димитров 6 Лондон доведе до сериозен

...
Грандиозният успех на Григор Димитров 6 Лондон доведе до сериозен
Коментари Харесай

Истерия за билети за София Оупън заради Гришо

Грандиозният триумф на Григор Димитров 6 Лондон докара до сериозен взрив в продажбата на билети за третото издание на София Оупън в „ Арена Армеец “. Проверка на „ Тема Спорт “ сподели, че откакто хасковлията завоюва финалния Мастърс в британската столица и доближи до третата позиция в международната класация, има сериозна интензивност от страна на хората, които желаят да го видят онлайн след два месеца и половина.

Над 6000 от пропуските за финала, който ще се играе на 11 февруари, към този момент са разпродадени. Цените за последния ден на шампионата са 40, 60 и 100 лв.. Подобен е ползата и към полуфиналите в събота, 10 февруари, а също така са продадени и не дребна част от билети те за останалите дни.

Григор бе посетител в студиото на CNN. Оттам съпоставиха триумфа му в Лондон с този на футболистите ни от САЩ’94. Самият Димитров пък гордо съобщи, че е българин и реализира успехите си в името и на своята татковина.
Източник: novinite.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР