Грандиозен скандал се заформи в Преди обед“ отново покрай финала

...
Грандиозен скандал се заформи в Преди обед“ отново покрай финала
Коментари Харесай

Грандиозен скандал в ефир! Илияна: Стоян преспа със Симона, искаше и аз да дойда


Грандиозен скандал се заформи в „ Преди обед “ още веднъж около финала на „ Ергенът “. В рубриката на Елвиса „ Насаме с Марто “ през днешния ден гостуваха победителката Илияна и ергенът Стоян Димов , които спретнаха драма, почтена за „ Съдби на кръстопът “, написа

Още със старта на рубриката водещият Мартин разкри, че въздухът може да се реже с нож поради напрежението в студиото. Илияна призна, че двамата със Стоян към този момент не си приказват и се усеща излъгана от него, тъй като два дни откакто са били дружно, той е преспал с друга участничка от „ Ергенът “. Най-голямата изненада бе коя е въпросната жена.

А точно – Симона . Симона, която през целия сезон не спря да подлага на критика и наскърбява Стоян за детинското му държание.



„ Ти самичък си призна, че си имал интимни връзки със Симона. А даже искаше и аз да дойда на въпросното събитие, само че аз отхвърлих “, разкри Илияна с очевидно оскърбление.

Хронология

По думите й месец след завръщането им от Шри Ланка със Стоян са решили, че не са един за различен и са се разделили. Две седмици преди телевизионния финала обаче още веднъж са възобновили връзките си, като са се разбрали да не разгласят новината, до момента в който не са сигурни в възприятията си.

„ След следващото ни счепкване обаче взех решение, че с Илияна няма да ни се получат нещата и макар че тя искаше да сме интимни, аз й отхвърлих с обяснението, че нямам страсти към нея “, е версията на Стоян.

Илияна го отвърна, че единствено няколко часа преди този момент й е споделил, че е влюбен в нея, а два дни по-късно е преспал със Симона по време на пътешестване с рекламна цел.

„ Съжалявам! Съжалявам, че се доверих на човек като него “, заключи Илияна.

 
Източник: hotarena.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР