Гръм в рая: Холивуд е намразил принц Хари и Меган

...
Гръм в рая: Холивуд е намразил принц Хари и Меган
Коментари Харесай

Гръм в рая: Холивуд е намразил принц Хари и Меган Маркъл

Гръм в парадайса: Холивуд е намразил принц Хари и Меган Маркъл
Най-малкият наследник на крал Чарлз III, принц Хари, и брачната половинка му Меган Маркъл са намразени в Холивуд и сътрудникът им спря да ги пази.
Изданието отбелязва, че двойката не е била поканена на грандиозното празненство след премиите „ Еми “,
проведено от един от най-влиятелните холивудски сътрудници Ари Еманюел, който съставлява ползите на Меган Маркъл. Освен това организацията WME, ръководена от Еманюел, позволи публикуването на „ извънредно сериозна “ публикация за принца и брачната половинка му в „ Холивуд рипортър “.
В материала се твърди, че в Холивуд „ всички са ужасени “ от държанието на Меган Маркъл.
„ Тя унижава хората и не се вслушва в ничии препоръки. Те (принц Хари и Меган Маркъл) не са в положение да вземат верни решения, те са доста непостоянни в мненията си. Хари е необикновено обаятелен човек – изцяло без надменност, само че той й разрешава всичко. И тя е просто ужасна “, сподели източник пред „ Холивуд рипортър “.
Помощниците на Меган Маркъл и принц Хари нарекоха мненията, изразени в публикацията,
„ измислици на хора, които не познават нашия екип “. Те също по този начин отхвърлиха изказванията, че брачната половинка на сина на английския монарх е „ деспот в пола “, който „ подрежда на личния състав и крещи заповеди “.
Въпреки това, вътрешен човек на „ Дейли мейл “ означи, че „ Холид рипортър “
се „ чете от всички в промишлеността “ и публикуването на подобен текст допуска, че Еманюел и WME също са недоволни от държанието на принца и брачната половинка му. „ В такава обстановка с други звезди, WME, както можете да си визиите, ще стартира да заплашва и пази. А какво има тук? “ – попита източникът.
Той също по този начин означи неналичието на реакция от страна на холивудските сътрудници на принц Хари и Меган
Маркъл на „ язвителната “ обява в изданието Puck. Статията назова договорката им за 100 милиона $ с Netflix „ една от най-лошите по време на пика на известността на услугата “ и напомни, че тя няма да бъде възобновена. Вътрешен човек на „ Дейли мейл “ сподели, че двойката „ в никакъв случай не е била одобрявана на съществено “
в Холивуд и в този момент, когато промишлеността е изпаднала в сложни времена с хиляди съкращения, „ има същинска злост и съмнение към тях “.
Екипът на принц Хари и Меган Маркъл съобщи в отговор на молбата на The Daily Beast за коментар, че изказванията са цялостни с грешки и пресиления.
По-рано беше обявено, че след преместването си в Съединени американски щати принц Хари
е останал без другари, с които се е познавал през целия си живот. Според „ Дейли мейл “ Хари счита своя телохранител Дейвид Лангдаун, който преди е охранявал кралското семейство, за собствен най-хубав другар.
Източник: flashnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР