Гръм и мълнии за пореден път в личния живот на

...
Гръм и мълнии за пореден път в личния живот на
Коментари Харесай

"Разтоварих се от ненужни неща": Забъркаха Гришо и Лолита в изневяра, ето каква е истината

Гръм и мълнии за следващ път в персоналния живот на Григор Димитров. Родни таблоиди настояват, че Гришо и Лолита Османова са се разделили, откакто един от двамата кривнал от правия път.

В Instagram Османова показа много забавен пост, който предизвика клюките, че е още веднъж сингъл.

Виж още: Цецо ще ревнува: Виктория от " Игри на волята " получи специфичен подарък от гадже

" Много е значимо да разтоварите живота си от ненужни неща, ненужни хора и да дадете достъп до нови неща! ", написа съветската красавица, а това отприщи вълна от мнения и изявления, в които се оповестява за следващата разлъка в живота на Димитров. 

Малко по-късно обаче Лолита взе нещата в свои ръце и разгласява нова фотография с малко обяснение. Оказва се, че думите на Лолита не са били ориентирани към съответен човек, а касаят само и единствено дипломирането ѝ в компетентност " Психология ".

Виж още: Изненада! Любима двойка от " Един за различен " се похвалиха - ще стават родители

" Думите ми не са ориентирани към човек или обстановка в персоналния ми живот, а са по отношение на дипломирането ми. Не се правете на детективи, тъй като не споделям нищо за персоналния си живот в обществените мрежи ", написа хубавицата. Е, някои от таблоидите ни отново не са разбрали и са били изгубени в превода. 

Виж още: Изненада! Любима двойка от " Един за различен " се похвалиха - ще стават родители

Източник: vbox7.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР