Делото срещу Красимира и Габриел: Протест в София преди процеса за случая с мъчението на животни
Граждани се събраха на митинг пред Софийски градски съд с искане за ефикасни присъди за Красимир Георгиев и Габриела Сашова, обвинени за свирепост и причиняване на гибел на животни, както и за присъединяване в проведена незаконна група. Поводът е днешното съвещание по делото против двамата.
" Мястото на насилниците и убийците на животни е в пандиза ", упорстват протестиращите.
Според тях безнаказаността, садизмът и посягането над животни би трябвало да се санкционира по най-тежкия вероятен метод и издигнаха лозунги, че насилието над животни води до принуждение над хора.
Протестът е под мотото " Ние не сме не запомнили ", стачкуващите желаят заслужено наказване за насилниците над животни.
" Мястото на насилниците и убийците на животни е в пандиза ", упорстват протестиращите.
Според тях безнаказаността, садизмът и посягането над животни би трябвало да се санкционира по най-тежкия вероятен метод и издигнаха лозунги, че насилието над животни води до принуждение над хора.
Протестът е под мотото " Ние не сме не запомнили ", стачкуващите желаят заслужено наказване за насилниците над животни.
Източник: bnt.bg
КОМЕНТАРИ




