Граждани се събраха на пореден протест в центъра на София

...
Граждани се събраха на пореден протест в центъра на София
Коментари Харесай

Пореден протест в центъра на София срещу въвеждането на еврото

Граждани се събраха на следващ митинг в центъра на София с апели срещу въвеждането на еврото в България. Демонстрацията се организира пред постройката на Българската национална банка, като участниците скандират „ Не на еврото “ и носят български флагове, както и флагове на политическа партия „ Възраждане “.

На митинга участва и водачът на партията Костадин Костадинов. Протестиращите държат плакати с надписи „ Искаме да запазим лв. “ и „ Бъдещето е на суверенните страни “.

Това е поредна проява против възможното въвеждане на единната европейска валута, откакто Европейската комисия и Европейската централна банка разгласиха позитивни отчети, в които се показва, че България извършва критериите за въвеждане на еврото от 1 януари 2026 г.
Източник: eurocom.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР