Градските екипи поставят диги, помпи и чували с пясък в

...
Градските екипи поставят диги, помпи и чували с пясък в
Коментари Харесай

Обществото на Монреал засилва защитата срещу наводнения, тъй като покачващите се нива на реките предизвикват безпокойство

Градските екипи слагат насипи, помпи и чували с пясък в уязвимите зони, защото равнищата на водата не престават да се повишават, което поражда опасения за наводнения в елементи на града.

Длъжностни лица споделиха в настояща информация в сряда, че реките Outaouais и des Prairies могат да прелеят банки през идващите дни, с спомагателни превалявания и към този момент наситена почва, увеличаваща риска.

Кметът на Монреал Сорая Мартинес Ферада сподели, че към този момент са в ход старания за намаляване на въздействието, с цел да се защитят общностите в региона Pierrefonds-Roxboro и Ил Мерсие.

„ Това, което е зад нас, е 1,5-километрова копанка, по метод, който пази квартала “, тя сподели.

Мартинес Ферада сподели, че разкопките се употребяват за отбрана на близките домове от всевъзможни закани, свързани с наводнения, които биха могли да съставлява...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР