Град Саскатун разширява своята система за бърз автобусен транспорт, след

...
Град Саскатун разширява своята система за бърз автобусен транспорт, след
Коментари Харесай

Саскатун ще разшири системата за бърз автобусен транспорт с нарастването на населението

Град Саскатун уголемява своята система за бърз автобусен превоз, откакто получи цялостно финансиране както от федералното, по този начин и от провинциалното държавно управление.

Съгласно до издание, двете нови линии ще оказват помощ на Saskatoon Transit да поддържа непрекъснатия напредък на града, като в същото време създадат превоза по-удобен за всички.

Кметът на Saskatoon Чарли Кларк сподели, че тази вест е голяма, защото градът се приготвя за рейс Rapid Transit или BRT от 2016 година

Имейлът, от който се нуждаете за водещите вести за деня от Канада и целия свят.  Вземете най-важните вести за деня, политически, стопански и настоящи заглавия, доставяни във входящата ви... <br> <br> <a href= Прочетете целия текст »
Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР