Рийвс създава офис в Мисисипи за средства от Програмата за трансформация на здравето в селските райони
Гов. Тейт Рийвс разгласи в сряда, че основава офис, който да управлява разпределението на стотици милиони федерални долари, ориентирани към възстановяване на опазването на здравето в селските региони.
Новият офис ще бъде следен от губернатора и управителен от квалифициран експерт-счетоводител Ричард Граймс. Рийвс също показа уеб страница, за който сподели, че ще даде на обществеността транспарантен и наличен взор върху самодейностите на страната, опциите за финансиране и напредъка.
„ Това е голяма стъпка напред за опазването на здравето в Мисисипи “, сподели Рийвс в прессъобщение. „ Чрез основаването на специфичен офис и стартирането на този уеб страница ние слагаме структурата и прозрачността, с цел да осигурим действителни, трайни усъвършенствания за нашите селски общности. “
През декември Мисисипи получи близо 206 милиона $ като част от федералната Програма за промяна на здравето в селските региони. Щатите ще получават заплащания в продължение на пет години като част от програмата на стойност 50...
Прочетете целия текст »




