гостува на Брентфорд в отложен мач от 17-тия кръг на

...

Къде да гледаме Брентфорд - Манчестър Юнайтед от Висшата лига?

гостува на Брентфорд в отсрочен мач от 17-тия кръг на британската . Домакините са в слаба форма, като в неделя инкасираха четвърта загуба в последните 5 мача и не съумяха да се опълчват на Ливърпул (0:3).
От своя страна Манчестър Юнайтед изпусна успеха против Астън Вила, макар че водеше с 2:0 и представянето на " алените дяволи " беше надалеч от упованията. Успехът за момчетата на Ралф Рангник ще е наложителен, в случай че те желаят да запазят шансове за топ 4.
Проблемите за Брентфорд са много съществени, като шестима души са отсъстващите. С травми са Рая, Гуд, Джошуа Да Силва, Хулиан Жеанвиер и Матиас Йоргенсен. Огочукво Онйека е част от състава на Нигерия за Купата на африканските народи.
В Манчестър Юнайтед отсъства Ерик Баи, който също е на Купата на Африка. Под въпрос са Антони Марсиал, който остана отвън групата за мача с Астън Вила, Кристиано Роналдо и Пол Погба. И тримата към момента лекуват травми и не е ясно дали Рангник ще реши да ги рискува.
Двубоят стартира в 22:00 ч. и ще бъде излъчен директно по Диема спорт. Може да следите мача
Източник: sportlive.bg