Гюров: Горд съм, че имах възможност да служа като ваш министър-председател
Горд съм, че имах опция да послужвам като ваш министър-председател. Приех тази отговорност с мисълта да дам образец първо на личните си деца по какъв начин може да наподобява България. Как би трябвало да работи едно държавно управление, въпреки и служебно и с къс небосвод на деяние. Това съобщи в обществените мрежи някогашният длъжностен министър председател Андрей Гюров.
Прочетете още
" Ние не бяхме просто наблюдаващи по време на преход. Водехме се не от това какъв брой седмици имаме, а по какъв начин да бъдат изпълнени със смисъл и приключени с достолепие. Ние не можехме да ви разочароваме. Не се огънахме. Не се прибрахме ", написа той.
Гюров уточни, че динамичността на работата е трансформирала екипа му от непознати в тим.
" В динамичността на работата от непознати се превърнахме в тим. От тим - в институция. Институция, на която хората имат вяра. Това го доказахте като отидохте да гласувате - с чувството за същинска независимост - страната не беше над хората, а до тях ".
Бившият министър председател уточни, че в седмиците си на ръководство не е бил физически до деца си, само че им е дал образец " по какъв начин отговорности се носят с вдигната глава и достолепие ".
" Направих го и ще продължа да го върша ", заключи той.
Прочетете още
" Ние не бяхме просто наблюдаващи по време на преход. Водехме се не от това какъв брой седмици имаме, а по какъв начин да бъдат изпълнени със смисъл и приключени с достолепие. Ние не можехме да ви разочароваме. Не се огънахме. Не се прибрахме ", написа той.
Гюров уточни, че динамичността на работата е трансформирала екипа му от непознати в тим.
" В динамичността на работата от непознати се превърнахме в тим. От тим - в институция. Институция, на която хората имат вяра. Това го доказахте като отидохте да гласувате - с чувството за същинска независимост - страната не беше над хората, а до тях ".
Бившият министър председател уточни, че в седмиците си на ръководство не е бил физически до деца си, само че им е дал образец " по какъв начин отговорности се носят с вдигната глава и достолепие ".
" Направих го и ще продължа да го върша ", заключи той.
Източник: trafficnews.bg
КОМЕНТАРИ




