Горан Брегович пристига с оркестъра си в Пловдив, където тази

...
Горан Брегович пристига с оркестъра си в Пловдив, където тази
Коментари Харесай

Брегович забива довечера в Пловдивския панаир

Горан Брегович идва с оркестъра си в Пловдив, където довечера ще излезе на сцената пред многохилядна аудитория, оповестиха уредниците.

Само преди дни местоположението на събитието беше изменена и вместо на стадион " Христо Ботев " концертът " The best of Goran Bregovic " ще се организира на територията на Международния панаир. Причината, която показаха уредниците е, с цел да се резервира тревната настилка на терена.

Сцената към този момент е подготвена, а фенове на световноизвестния музикант чакат да чуят негови шлагери като Mesecina, Kalashnikov и Beauty Sonata.

Според уредниците продадените билети до момента са над 3500, а почитателите, които са пропуснали да закупят своите до момента, ще имат опция да го създадат довечера на мястото на събитието.

Музикантите от група “Балканджи ” ще подгреят публиката преди концерта на Брегович и неговия оркестър. Вратите ще бъдат отворени в 18:00 ч., а уредниците припомнят на посетителите да носят дъждобрани поради метеорологичната прогноза.
Източник: lupa.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР