Мъж се самопростреля с пушка пред очите на сина си в Несебър
Голяма драма се е разиграла през днешния ден в несебърския кв. Черно море. 42-годишният Ангел И. се самопрострелял с ловна пушка. Действието се е разиграло пред очите на личния му наследник. Това оповестява Флагман.бг, базирайки се на собствен източник.
Не е ясно дали става въпрос за акцидент или опит за самоубийство. Единственият, който може да даде отговор, е детето му, което обаче е в потрес от случилото се.
Ангел е откаран с кола за спешна помощ в Спешното, положението му е сериозно и към този момент няколко часа лекари се борят за живота му.
Очаквайте детайлности!
Снимката е илюстративна
Не е ясно дали става въпрос за акцидент или опит за самоубийство. Единственият, който може да даде отговор, е детето му, което обаче е в потрес от случилото се.
Ангел е откаран с кола за спешна помощ в Спешното, положението му е сериозно и към този момент няколко часа лекари се борят за живота му.
Очаквайте детайлности!
Снимката е илюстративна
Източник: glasnews.bg
КОМЕНТАРИ




