Голяма част от София отново остава без вода. ТЕЦ „София

...
Голяма част от София отново остава без вода. ТЕЦ „София
Коментари Харесай

Голяма част от София отново остава без вода

Голяма част от София още веднъж остава без вода. Топлоелектрическа централа „ София Изток " ще бъде спрян в интервала от 30 август до 11 септември 2017 година /включително/ поради строително-монтажни работи по реконструкцията на авариралия през зимата магистрален топлопровод. Без топла вода в този интервал ще останат над 20 квартала на София, заяви Българска национална телевизия.
Спирането на Топлоелектрическа централа „ София Изток " трябваше да бъде спрян в интервала 1.08 - 11.08.2017. Промяната в в началото оповестените периоди се дължи на закъснение на административни процедури и последващите от това промени в графиците за осъществяване на строително-монтажните работи по реконструкцията на авариралия през зимата магистрален топлопровод.
От 30 август до 11 септември без топла вода ще останат клиентите от следните квартали:
-ж.к. " Дружба " 1 и 2
-Промишлен регион „ Гара Искър "
-ж.к. „ Младост " 1, 1А, 2, 3, 4
-ж.к. „ Дървеница "
-кв. " Мусагеница "
-кв. „ Витоша "
-ж.к. „ Студентски град "
-ж.к. „ Изток "
-ж.к. „ Изгрев "
-ж.к. „ Дианабад "
-ж.к. „ Лозенец "
-ж.к. „ Гео Милев "
-кв. „ Яворов " (високите части)
-кв. „ Иван Асен " II
-ж.к. „ Подуене център "
-кв. „ Редута "
-ж.к. „ Слатина "
-кв. „ Цариградски комплекс "
-Академия Министерство на вътрешните работи
-ВТУ „ Т. Каблешков "
-м. „ Къро "
-кв. „ Полигона "
-НРТЦ, ЗИТ, Българска академия на науките - ХМС, Българска академия на науките - Враня и резиденции
С оглед минимизиране на неудобствата за потребителите, графикът за прекъсване на централата е комбиниран с профилактиката на газоснабдяващите уреди.
За времето на ремонтите на клиентите няма да бъдат начислявани сметки за топла вода и това ще бъде отразено в месечните известия.
През май Топлоелектрическа централа " София-Изток " отново бе спрян и същите тези квартали още веднъж бяха без топлоподаване за десетина дни. През предходната седмица за няколко дни без топла вода бе и останалата половина на София поради прекъсването на Топлоелектрическа централа " София ".
Източник: actualno.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР