Голмайсторът на Манчестър СитиЕрлинг Холанд увери, че е спазил изискването

...
Голмайсторът на Манчестър СитиЕрлинг Холанд увери, че е спазил изискването
Коментари Харесай

Холанд успокои феновете на Манчестър Сити: Всичко е наред

Голмайсторът на Манчестър СитиЕрлинг Холанд увери, че е спазил условието на мениджъра на отбора Джосеп Гуардиола преди съботния мач против Нотингам Форест.
 Гуардиола персонално ще премери играчите си на Коледа и който е напълнял, ще отпадне от състава Гуардиола персонално ще премери играчите си на Коледа и който е напълнял, ще отпадне от състава
Както е известно, наставникът на „ жителите “ съобщи по време на своя конференция, че особено ще претегли своите футболисти на Коледа и няма да включи в състава си за въпросния дуел нито един състезател, който е надвишил тежестта си около празника. Ето за какво Холанд качи в обществените мрежи своя фотография от кантара, на която се вижда, че тежи 94,4 кг. „ Всичко е наред!! “, гласи късият коментар на нападателя, с който успокои почитателите на тима, че няма да бъде осъден от Гуардиола за идния мач.

Вижте тази обява в Instagram.
Публикация, споделена от Erling Braut Haaland (@erling)

Именно норвежкият национал е водещият изпълнител в Премиър лийг през този сезон със своите 19 гола в 17 изиграни срещи.
Източник: sportal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР