Голмайсторът на Челси: Утре отново трябва да вкараме три гола, както на Световното клубно първенство
Голмайсторът на ЧелсиЖоао Педро е уверен, че отборът може да означи най-малко три попадения в домакинския си реванш против Пари Сен Жермен от 1/8-финалите на Шампионска лига и по този начин да заличи сериозното си закъснение с 2:5 след първия мач. Нападателят също по този начин напомни, че през предишното лято “сините ” победиха с 3:0 точно европейския отличник във финала на Световното клубно състезание.
“Мисля, че за всеки състезател е фантазия да играе в Шампионската лига. Много се любувам да бъда тук и съм благополучен в Челси. Утре ще имаме нова опция да покажем на всички нашата мощност и нека да спечелим мача. Тази седмица беше сложна за нас. Но ние знаем нашата мощ и имаме вяра, че още веднъж можем да го реализираме, тъй като показахме мощта ни на Световното клубно състезание, когато спечелихме с 3:0. Утре още веднъж би трябвало да вкараме три гола. Отборът има вяра в това, както и треньорът. Мисля, че и почитателите би трябвало да имат вяра, тъй като на следващия ден ще бъде един страховит мач, който всички да гледат ”, разяснява Педро на конференцията си преди дуела.
“Мисля, че за всеки състезател е фантазия да играе в Шампионската лига. Много се любувам да бъда тук и съм благополучен в Челси. Утре ще имаме нова опция да покажем на всички нашата мощност и нека да спечелим мача. Тази седмица беше сложна за нас. Но ние знаем нашата мощ и имаме вяра, че още веднъж можем да го реализираме, тъй като показахме мощта ни на Световното клубно състезание, когато спечелихме с 3:0. Утре още веднъж би трябвало да вкараме три гола. Отборът има вяра в това, както и треньорът. Мисля, че и почитателите би трябвало да имат вяра, тъй като на следващия ден ще бъде един страховит мач, който всички да гледат ”, разяснява Педро на конференцията си преди дуела.
Източник: sportal.bg
КОМЕНТАРИ




