Големият Роджър Федерер се оказа прекалено голям за Григор Димитров.

...
Големият Роджър Федерер се оказа прекалено голям за Григор Димитров.
Коментари Харесай

Големият Роджър Федерер съкруши Григор Димитров на финала в Ротердам

Големият Роджър Федерер се оказа прекомерно огромен за Григор Димитров. Швейцарецът, който от на следващия ден публично ще се завърне на международния връх и ще стане най-възрастният №1 в тениса съкруши българската вяра на финала на шампионата в Ротердам. Федерер победи с безапелационното 6:2, 6:2 за по-малко от час и лиши Димитров от опцията да вдигне първи трофей от началото на сезона.

Така швейцарецът и продължи победната си серия, като остава единственият от огромните в актуалния тенис, който Григор Димитров по този начин и не е побеждавал. А статистиката е 7 победи в 7 мача за Федерер.

Все отново със мощното си показване в Ротердам Гришо съумя да възвърне една от своите позиции в ранглистата и от понеделник ще е 4-ти в света, откакто за малко до през днешния ден бе 5-и.

Източник: cross.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР