Голът на Стина Блекстениус в продълженията донесе на Арсенал победа

...

Кейти Маккейб помага на Арсенал да постигне успех за Купата на лигата срещу Челси

Голът на Стина Блекстениус в продълженията донесе на Арсенал победа с 1-0 над Челси във финала за Купата на лигата Continental Tires.

Това беше трета победа за Купата на Лигата за звездата на Република Ирландия Кейти Маккейб.

Босът на сините Ема Хейс напуща клуба в края на сезона и нейните очаквания за четворката завършиха, когато Блекстений означи с четири минути продължение остават в Molineux.

По-рано играта беше спряна в шестата минута на добавеното време, когато Фрида Маанум от Арсенал падна от топката и беше обслужена от парамедици, преди да бъде изнесена на носилка.

Клубът по-късно удостовери, че 24-годишният норвежец е в схващане, говорещ и в устойчиво положение и ще продължи да бъде следен от близко от медицинския екип на клуба.

Точно когато изглеждаше, че мачът е предопределен за удари от точката, Блекстений се прибра, с цел да обезпечи на защитаващите купата си това, което беше единствената им вяра за трофей този сезон.