Голът на Джош Блум 21,7 секунди до края в третия

...

Гол в последната минута помага на Saginaw Spirit да надделее над London Knights с 4-3 и да спечели Мемориалната купа 2024

Голът на Джош Блум 21,7 секунди до края в третия интервал скапе равенството 3-3 и даде 4 на Saginaw Spirit -3 победа и първото им състезание в Memorial Cup.

Джориан Донован съумя да задържи шайба на синята линия и я вкара в мрежата, където тя отскочи през всевъзможни тела до голлинията и Блум получи един удар и вкара шайбата.

Голът пристигна, откакто Найтс се върнаха от пасив от 3-0 и се пребориха с чудесно изпитание в отбрана на Сагино, което ограничи Лондон до един удар в първия интервал и пет във втория интервал.

Духът получи два гола от вероятността на Монреал Канадиънс Оуен Бек, с цел да стартира мача и поведе с 2-0 в първото спиране.

Вторият от тези голове пристигна при игра с по-малко от една минута до края на часовника, откакто нападателят на Лондон Ландън Сим получи петминутно главно наказване...