Гол в последните минути донесе първа точка на Спартак (Варна)

...

Красимир Петров: Мачът приключваше, ако бяхме вкарали втори гол

Гол в последните минути донесе първа точка на Спартак (Варна) в елита Гол в последните минути донесе първа точка на Спартак (Варна) в елита
" Нещата са няколко, считам, че до 25-30 мин контролирахме мача, изпуснахме чисти обстановки. Смятам, че през второто полувреме нещата се получаваха. Тогава направихме промени, имаме нови момчета и хора, които се връщат от травми и нямат тренировки и игрови темп, това е една и от повода да се изгуби централизация. Смятам, че мачът приключваше, в случай че беше станало 2:0. Щеше да даде успокоение втория гол. Можеше да отбележим и още едно попадение, само че по този начин се случи.

Смятам, че не вършим нищо неверно, продължаваме да упражняваме. Със сигурност, в случай че ни се даде опция, ще вземем нови футболисти, само че към този момент не чакаме. Не мога да кажа дали ще имаме преимущество против Славия, които няма да са играли дълго време. Ще забележим ", съобщи Петров.