Гол от дузпа на Ашли Барнс в добавеното време на

...

Бърнли се добра до точка в самия край

Гол от дузпа на Ашли Барнс в добавеното време на второто полувреме донесе точката на Бърнли в семейството против Саутхамптън. Срещата приключи 1:1, като и двата гола в мача бяха маркирани след почивката. Нейтън Редмън откри резултата в 55-ата минута, откакто получи подаване от Беднарек и насочи невисок удар.

Бърнли имаше искания за дузпа и през първата част, когато Барнс бе побален от Макарти, само че съдията не отсъди нищо. Пред Дани Ингс се откри най-хубавата опция през първото полувреме, само че той стреля право в Хийтън. Барнс удари гредата след почивката, само че не пропусна от бялата точка в края на срещата.

Двата тима имат актив по 24 точки и се намират тъкмо над зоната на изпадащите.

БЪРНЛИ - САУТХАМПТЪН 1:1
0:1 - Редмънд (55)
1:1 - Барнс (94-д)

МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА
СТАТИСТИКА КЛАСИРАНЕ

ПРОГРАМАТА НА БЪРНЛИ
ПРОГРАМАТА НА САУТХАМПТЪН Премиър лийг 25 кръг, събота 2 февруари  Бърнли 1:1краен резулат  Саутхамптън