Godzilla x Kong: Новата империя остава на върха на върха

...
Godzilla x Kong: Новата империя остава на върха на върха
Коментари Харесай

Годзила x Конг: Новата империя остава начело в боксофиса за втора седмица - докато филмът се бори с конкуренцията на Monkey Man и The First Omen

Godzilla x Kong: Новата империя остава на върха на върха на купчината за втора поредна седмица, печелейки 31,7 милиона $ за плануваните общо три дни

Актьорът, на 33 години, е съавтор на сюжета и взе участие в това роман за възмездие като човек, който се нахвърля против корумпираните корпоративни ръководители, които са умъртвили майка му и „ систематично преследват бедните и безсилните “.

Екшънът получи 87 % утвърждение от критиците на Rotten Tomatoes и 83 % резултат от публиката.

Ловци на духове: Замръзналата империя беше солидно на трето място.

Последният филм от обновения франчайз остава известен измежду публиката, която наподобява се любува на първото потомство учени по свръхестествено, предаващи факела на идващото.

Този уикенд облагата беше $9 милиона.

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР