Гневни възрастни хора протестират пред сградата на КЕВР в София

...
Гневни възрастни хора протестират пред сградата на КЕВР в София
Коментари Харесай

Гневни възрастни хора пред КЕВР: Вие не се ли къпете

Гневни възрастни хора стачкуват пред постройката на КЕВР в София против нарастването на водата. Митингът на " Дондуков ", проведен от Българска социалистическа партия, спря придвижването по булеварда, преди да се насочи към Министерски съвет. 



Недоволните скандираха " Оставка ", носеха флагове, вувузели, свирки и плакати. 

Вие не се ли къпете, нападнаха те подминаващите ги коли, както и служителите на реда, оградили входа на КЕВР. От кой пилещарник е излязла тая Караянчева, гневеше се стара жена на новия ръководител на Народното събрание. 

Лидерът на Българска социалистическа партия Корнелия Нинова, депутати, общински съветници бяха измежду хората.

Планираното нарастване на водата е недопустимо, поради че половин София няма канализация, сподели водачът на БСП-София Калоян Паргов. 
Източник: offnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР