Глен Ниберг бе определен от УЕФА за главен съдия в

...

Съдия с пет мача в Европа за Левски в реванша с АЕК

Глен Ниберг бе избран от УЕФА за основен арбитър в реванша от втория квалификационен кръг на Лига Европа сред Левски и АЕК.

Двубоят сред двете единайсеторки е в четвъртък. Както е известно, " сините " имат да наваксват пасив от три гола, откакто в четвъртък отстъпиха с 0:3 в Ларнака.

Шведският съдия е роден на 12 октомври 1988 година От 2016 година е интернационален рефер към ФИФА. През същата година е разгласен в родината си за Най-добър арбитър на сезона.
 АЕК (Ларнака) победи Левски с 3:0 в мач от втория кръг на Лига Европа
Абсурден червен картон провали Левски в Кипър, " сините " инкасираха три гола за осем минути

Столичани изгубиха с 0:3 от АЕК

Шведът в никакъв случай не е свирил мачове с присъединяване на български клубни или национални обединения. Опитът му в евротурнирите се изчерпва с пет мача.

Асистенти на Глен Ниберг ще бъдат сънародниците му Мапбод Бейги и Андреас Сьодерквист.