Главният прокурор Иван Гешев е пътувал сам в колата по

...
Главният прокурор Иван Гешев е пътувал сам в колата по
Коментари Харесай

Демерджиев: Гешев е пътувал сам в колата по време на взрива

Главният прокурор Иван Гешев е пътувал самичък в колата по време на гърмежа против нея. Това съобщи служебният министър на вътрешните работи Иван Демерджиев.
„ От самото начало проследявам развиването по проблема. Бях известен директно след гърмежа. Това, което мога да кажа, е, че в автомобила, който е бил обект на това взривяване, не е имало членове на фамилията на Гешев. Той е пътувал самичък с назначената му защита от НСО ”, добави вътрешният министър. " Маршрутът, по който се е движел Гешев, е бил един нормален маршрут за него, неведнъж е минавал по него ", добави Демерджиев.
Той даде повече детайлности и за вредите върху бронирания автомобил след детонацията. " Лично видях автомобила, потърпевш от гърмежа - има незначителни вреди по него, които се показват в дупка в единия фар и навлизане на сачма от рикошет в него. Няма никакви други вреди. Видът на взривното устройство не разрешава ударната вълна или парчета да обхванат в купето на този брониран автомобил ", заяви той.
Източник: bulnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР