Главният мениджър на Етър Красимир Балъков е само с положителни

...

Балъков: С правилна игра и търпение се побеждава и в последната минута

Главният управител на Етър Красимир Балъков е единствено с позитивни страсти след триумфа с 1:0 над Верея в среща от втория кръг на Първа лига. Болярите стигнаха до успеха с гол на Ерик Почански в 88-ата минута, откакто преди този момент направиха няколко пропуща.

“Тимът на Верея играеше извънредно отбранително, в отбраната им беше доста гъсто - разяснява Бала. - Но по този начин е, и те желаеха да вземат нещо, и те желаят да ядат бял самун. Важното е, че показахме, че с вярна игра и самообладание можеш да победиш даже в последната минута. Момчетата демонстрираха темперамент, имаше доста страсти, публиката им се радваше, което е значимото в последна сметка. Искаме да привличаме повече хора на стадиона, а подобен трагичен дуел ти дава сили, а също така ще идват нови хора. Пропуските, които направихме, не ме тормозят. Радостен съм, че излизаме на положения. Все отново сме при започване на шампионата и към момента не сме в съвършена форма. А и имаме двама нови нападатели, които въобще не са в положително физическо положение. На отбора му беше тежко и мъчно като първи мач във Велико Търново.”

Това са първи точки за Етър за новия сезон, откакто на старта тимът загуби от Лудогорец.
Първа лига 2 кръг, петък 27 юли  Етър 1:0краен резулат  Верея (Стара Загора)