Главата на Трипиър беше надлежно разбъркана и не беше изненада,

...

Челси 1-1 Нюкасъл (4-2 на писалки): Кийрън Трипиър изживя КОШМАР, тъй като късната му грешка подари на сините изравнителен гол, преди защитник на Англия да пропусне дузпа в четвъртфиналната дузпа на Карабао Къп

Главата на Трипиър беше съответно разбъркана и не беше изненада, когато той пропусна при дузпата. Челси, за разлика от тях, бяха окуражени от бягството им и означиха и четирите удара от точката, преди Джордже Петрович да избави усилието на Мат Ричи.

И по какъв начин Маурисио Почетино имаше потребност от това, за домакините бяха подготвени да извърнат, защото тимът им изчерпа парата и концепциите през второто полувреме.

Вратарят на Челси Джордже Петрович чества, откакто избави дузпа на Мат Ричи при дузпите на Стамфорд Бридж

Сините победиха с 4-2 след дузпи против Нюкасъл, като Ричи видя напъните му от мястото, арестувани от Петрович

Петрович е поздравен от ликуващите си съотборници в Челси след спасяването му от Ричи при осъществяването на дузпи