Гласувах да имаме държава с ред и правила за всички.

...
Гласувах да имаме държава с ред и правила за всички.
Коментари Харесай

Корнелия Нинова: Гласувах да има повече непокорни хора

" Гласувах да имаме страна с ред и правила за всички. Гласувах за правдивост във всички сфери. Гласувах да има повече непокорни хора ", сподели водачът на " Непокорна България ".

Нинова упражни правото си на избор в столичното 25-то учебно заведение. Тя избра да гласоподава с хартиена бюлетина.

" Гласувах за младите и се веселя, че са толкоз дейни. Не се продавайте и предавайте, тъй като можем да се оправим ", добави тя.
Източник: focus-news.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР