Гигант (Съединение) излъга с 1:0 Несебър в отложен мач за

...

Гигант излъга Несебър, Родопа удари и Розите

Гигант (Съединение) излъга с 1:0 Несебър в отсрочен мач за състезание на Югоизточната Трета лига. С триумфа си на стадиона в Голямо Конаре отборът на поливалентният експерт Николай Алексиев се изкачи на девето място във краткотрайното класиране, а е и с една среща по-малко.

" Родопа " продължи възходящия си път като победи " Розова котловина " (Казанлък) с 2:0 на стадион Цвятко Радойнов. И двата гола във срещата бяха направени от най-хубавите на терена Теодор Стефанов и Михаел Кисьов. Стефанов осъществя попаденията след асистенции на завърналият се след травма Кисьов. Отлични изяви имаше и вратарят на смолянчани Стефан Дафовски, който за следващ мач не позволи гол във вратата си.

Първото поподение бе осъществено при започване на второто полувреме, а вторият гол падна в 76- та минута.
С тази победа тимън на треньора Юлиян Сюрджиев към този момент има актив от 16 точки, като в събота гостува на " Локомотив II " в Оризари.
Източник: marica.bg