Германия не избра алтернативата - вотът за нов Бундестаг бе

...
Германия не избра алтернативата - вотът за нов Бундестаг бе
Коментари Харесай

ДЕНЯТ В НЯКОЛКО РЕДА: Германия не избра алтернативата

Германия не избра " алтернативата " - вотът за нов Бундестаг бе извоюван от християндемократите. 

Президентът на Украйна Володимир Зеленски изрази подготвеност да си подаде оставката, в случай че страната му бъде призната в НАТО.

Папа Франциск продължава да бъде в сериозно положение, оповестиха от Ватикана.

Повдигнаха обвинявания на петима задържани по време на митинга на " Възраждане " пред постройката на Европейската комисия в София. Двама се измъкнаха - поради депутатския си имунитет.

България изрично отхвърли да изпрати военнослужещи на мироопазваща задача в Украйна. За разлика от... Швейцария.
Още по тематаПодкрепете ни
Уважаеми читатели, вие сте тук и през днешния ден, с цел да научите новините от България и света, и да прочетете настоящи разбори и мнения от „ Клуб Z “. Ние се обръщаме към вас с молба – имаме потребност от вашата поддръжка, с цел да продължим. Вече години вие, читателите ни в 97 страни на всички континенти по света, отваряте всеки ден страницата ни в интернет в търсене на същинска, самостоятелна и качествена публицистика. Вие можете да допринесете за нашия блян към истината, неприкривана от финансови зависимости. Можете да помогнете единственият гарант на наличие да сте вие – читателите.
Източник: clubz.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР