ГЕРБ ще води конструктивен политически диалог с партиите в Народното

...
ГЕРБ ще води конструктивен политически диалог с партиите в Народното
Коментари Харесай

Борисов: ГЕРБ ще води конструктивен политически диалог с партиите в НС

ГЕРБ ще води градивен политически разговор с партиите в Народното събрание. Това написа водачът на обединението Бойко Борисов във Фейсбук.

Днес той се срещна с посланиците на страните от Европейския съюз у нас.

" По време на срещата подчертах, че България има потребност от предвидимост, работещи институции и ясно проевропейско ръководство, което да подсигурява ускорено икономическо развиване, сигурност и отбрана на националния интерес. Поставих акцент върху значимостта на дейното партньорство с европейските институции и стратегическите съдружници на България ", написа Борисов.
Източник: novinite.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР