Борисов: ГЕРБ ще води конструктивен политически диалог с партиите в НС
ГЕРБ ще води градивен политически разговор с партиите в Народното събрание. Това написа водачът на обединението Бойко Борисов във Фейсбук.
Днес той се срещна с посланиците на страните от Европейския съюз у нас.
" По време на срещата подчертах, че България има потребност от предвидимост, работещи институции и ясно проевропейско ръководство, което да подсигурява ускорено икономическо развиване, сигурност и отбрана на националния интерес. Поставих акцент върху значимостта на дейното партньорство с европейските институции и стратегическите съдружници на България ", написа Борисов.
Днес той се срещна с посланиците на страните от Европейския съюз у нас.
" По време на срещата подчертах, че България има потребност от предвидимост, работещи институции и ясно проевропейско ръководство, което да подсигурява ускорено икономическо развиване, сигурност и отбрана на националния интерес. Поставих акцент върху значимостта на дейното партньорство с европейските институции и стратегическите съдружници на България ", написа Борисов.
Източник: novinite.bg
КОМЕНТАРИ




